Novo šolsko – vrtčevsko leto 2023/24

29. 08. 2023

Spoštovani starši,

vstopamo v novo šolsko – vrtčevsko leto 2023/24. Prisrčno pozdravljeni in dobrodošli »naši« otroci in starši ter zaposleni. Večina otrok že pozna vrtec, drugi pa bodo prvič naredili korak v novo okolje, kar je pomemben dogodek za vsakega posameznika – tako za otroke kot tudi za odrasle. Zato je pomembno dobro medsebojno sodelovanje staršev in vzgojiteljev, ki je ključ do uspeha. S skupnimi močmi, znanjem, dobro voljo ter pozitivno naravnanostjo bomo pomagali otrokom ustvariti takšne trenutke, da bodo v njih uživali in imeli nanje lepe spomine.

Veseli smo, ker ste se odločili svojega otroka vključiti v naš vrtec. Trudili se bomo, da bomo skupaj rasli, dajali otrokom zgled pozitivnih osebnosti, zaupanje, sooblikovali vrednote in spoštovanje za njihovo prihodnost, življenjske izzive in podvige. Verjamem, da si vsi želimo plemenititi vsakdan za otroke in za nas odrasle. Delo z otroki ni le poklic, temveč je tudi poslanstvo.

Želimo vam prijetno druženje v našem vrtcu!

Mateja Matko, pom. ravnatelja in kolektiv Vrtca

Dostopnost