Smučarska šola

Tudi v šolskem letu 2022/2023 smo s sodelovanjem Smučarske šole Beli Zajec na Golteh ponudili otrokom smučarski tečaj, kot nadstandardno dodatno dejavnost v vrtcu. Tečaja se je udeležilo 45 starejših predšolskih otrok, potekal pa je od 10. 1. 2023 do 13. 1. 2023.
Otroci so uživali ob igrivih metodah učenja smučanja, ki so nam jih v sklopu smučarskega tečaja ponudili zelo dobro usposobljeni učitelji smučanja. Začetniki so se naučili drseti na smučeh, voziti in zaustavljati v plužnem položaju. Tisti z več smučarskega predznanja pa so se že drugi dan vozili na sedežnici in pogumno zavijali po strmejšem smučišču.
Vsi udeleženi otroci so ob zaključku tečaja za dosežen uspeh, dobili priznanje smučarske šole Beli Zajec. Zaključka so se lahko udeležili tudi starši.
Vzgojiteljice oddelkov 12, 13 in 14