MINI MATURANTI V VRTCU PREBOLD

Topel sončen dan, kot je bil 18. junij, je bil nalašč za doživeto dopoldne ob druženju mini maturantov s sovrstniki in strokovnimi delavci, ki smo jih spremljali v prvih letih otroštva.

Polno lepih doživetij, izkušenj in zgodb smo preživeli skupaj in zapisana bodo v naše življenjske spominske knjige.

Spletla so se nova prijateljstva, nove vezi. Dnevi v vrtcu so bili razigrani, zvedavi, nasmejani, včasih pa tudi jokavi. Otroci so ustvarjali, se zabavali, slikali, sestavljali, »brali« in še bi lahko naštevali.

Čas teče, ne ozira se na to, da bi ga včasih želeli ustaviti, predvsem ob dogodkih, ki so enkratni in posebni. Tudi slovo od vrtca je tak dogodek, je enkraten in poseben.

Tako se je 61 otrok s himno mini maturantov poslovilo od vrtca. Dobro pripravljeni za nove poti so otroci ob spodbudnih besedah vodje vrtca ge. Mateje Matko, ravnatelja g. Petra Žureja in župana g. Vinka Debelaka še zadnjič bili deležni kratkega programa, ki so ga pripravili otroci mlajših oddelkov.

Vsi, ki smo z njimi preživeli mnogo lepega, jim želimo uspešno nadaljevanje.

Na novi poti naj se počutijo dobro in naj s pridom uporabljajo pridobljena znanja in izkušnje iz vrtca.

 

Tekst in foto pripravila: Magda Bernarda Motoh, vzgojiteljica